Gratka dla fanów gier logicznych. Monument Valley dla iOS w promocji za darmo

Strona głównaGratka dla fanów gier logicznych. Monument Valley dla iOS w promocji za darmo
02.12.2015 10:13
Gratka dla fanów gier logicznych. Monument Valley dla iOS w promocji za darmo
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz
bEaBoFUC

Choć Monument Valley nie jest grą nową, wciąż pozostaje tytułem wybitym do którego równają inne produkcje logiczne. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji się z nią zapoznać, a posiadacie urządzenie z iOS teraz jest dobra okazja by to nadrobić.

bEaBoFTV

Zasady Monument Valley są proste. Nasze zadanie polega na odnalezieniu drogi z punktu A do punktu B. Aby nie było zbyt łatwo gra bawi się z nami perspektywą. Nieraz będziemy obracali poszczególne elementy planszy, aby otworzyć przed sobą drogę przejścia. Raz jeden element może być ścianą, innym razem schodami, a jeszcze innym platformą, która łączy elementy na dwóch różnych poziomach. Z każdą kolejną misją zagadki są coraz bardziej złożone i wymagają abstrakcyjnych rozwiązań.

Monument Valley Game Release Trailer by ustwo

Jednak to nie same zagadki, a połączona z nimi niesamowita oprawa sprawiły, że Monument Valley podbił serca zarówno graczy jak i recenzentów.Od niedawana z poziomu gry możemy także pobrać darmowy dodatek Ida's Dream, który wzbogaci tytuł o kilka nowych poziomów. Za darmo Monument Valleymogą mogą pobrać posiadacze urządzeń z iOS. W przypadku Windows Phone oraz Androida gra jest dostępna w standardowej cenie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEaBoFUT