GRID wprowadza sprzęty Apple oprawione w ramkę dla fanów marki

Rozebrany na części iPhone oprawiony w ramkę
Rozebrany na części iPhone oprawiony w ramkę
Źródło zdjęć: © GRID Studio
Karolina Kowasz

29.04.2021 14:34

Jeżeli należycie do fanów Apple i zawsze chcieliście powiesić sobie coś związanego z tą firmą na ścianie, to GRID Studio właśnie to umożliwiło. Firma wprowadziła do sprzedaży rozebrane na części produkty Apple oprawione w ramkę.

Pomysł studia GRID nie jest całkowitą nowością, ale z pewnością zasługuje na pochwałę ze względu na ciekawe wykonanie. Zamiast pójść na łatwiznę i oprawić konkretny sprzęt w ramkę, firma zdecydowała się na rozebranie każdego modelu na części pierwsze i dodanie do nich rozmaitych adnotacji. Na "obrazach" znalazły się także słynne wypowiedzi Steve'a Jobsa, jako dodatkowy smaczek dla fanów marki.

Studio ma w swojej ofercie zarówno dzieła wykonane ze starych iPhone'ów (jak chociażby jego pierwszy model), jednak GRID nie ograniczyło się tylko do starych smartfonów. Na liście produktów znajdziemy też iPoda Touch oraz Apple Watcha. Jeżeli jednak ktoś miałby życzenie na wykonanie indywidualnego projektu, być może z wykorzystaniem innego sprzętu tej marki, to studio oferuje także niestandardowe obrazy.

Apple Watch w ramce
Apple Watch w ramce© GRID Studio

Produkty Apple stanowią większość oferty studia, jednak w sklepie GRID znalazły się także inne urządzenia, które mogłyby zainteresować fanów technologii. Konsolowcy z pewnością docenią obraz wykonany z Sony PSP, a miłośnicy Nokii mogą być zainteresowani dziełem na którym znalazł się model E71.

Apple Watch jest ostatnim, najnowszym produktem w ofercie studia, mimo to zdążył jednak już się wyprzedać co do sztuki. GRID zapowiada jednak, że kolejne dzieła z wykorzystaniem pierwszego modelu zegarku powinny pojawić się już w ciągu najbliższych 2-3 tygodni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)