Guild Wars 2 dostanie nowy dodatek już we wrześniu. Wkrótce darmowe testy

Guild Wars 2 dostanie nowy dodatek już we wrześniu. Wkrótce darmowe testy
Przemysław Chrzempka

03.08.2017 15:07, aktual.: 05.08.2017 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Guild Wars 2 to udana kontynuacja popularnej gry MMO Guild Wars. GW2 zostało wydane 28 sierpnia 2012 roku na platformę PC. Za stworzenie gry odpowiada firma ArenaNet współpracując przy tym razem z NCSoftem, który wydał takie gry, jak między innymi Aion, Lineage, Wildstar, Blade & Soul.

Guild Wars 2 w przeciwieństwie do World of Warcraft, nie wymaga od użytkownika płacenia okresowego abonamentu. Gra oferuje rozbudowane możliwości tworzenia postaci, zarówno pod względem rasy, płci oraz profesji, jak i poszczególnych cech fizycznych bohatera. Do wyboru mamy 5 ras oraz 8 profesji (9 z dodatkiem Heart of Thorns), które różnią się od siebie np. rodzajem noszonego pancerza, umiejętnościami, rodzajem broni itp. ArenaNet przez ostatnie miesiące pracowało nad najnowszym dodatkiem do Guild Wars 2 – Path of Fire.

Guild Wars 2: Path of Fire – Expansion Announcement

Wydarzenia w Path of Fire będą miały miejsce na pustynnych terenach w królestwie Elona. W Patch of Fire ujrzymy 5 nowych lokacji - wśród nich znajdziemy mapę znaną z pierwszej części gry Crystal Desert. Każda z nich ma być dużo bardziej obszerniejsza i zróżnicowana od krain z pierwszego dodatku jakim jest Guild Wars 2: Heart of Thorns. W najnowszym dodatku nie znajdziemy jednak nowej profesji, jak miało to miejsce w poprzednim rozszerzeniu.

W Patch of Fire uświadczymy kilku nowych elitarnych specjalizacji przeznaczonych dla naszych bohaterów oraz nową frakcję. Level Cap pozostanie niezmieniony i wyniesie 80. Nowe dziewicze tereny zwiedzimy za pomocą nietypowych mountów, które oprócz szybszego przemieszczania się po równinach, mogą być pomocne w walce z wrogo nastawionymi tubylcami. Wierzchowce z dodatku Path of Fire będą posiadać unikalne zdolności, dodatkowo urozmaicające rozgrywkę. Do walki z nowymi bossami pomogą nam nowe przedmioty o klimatycznym wyglądzie, idealnie oddające charakter krainy.

Fabuła Path of Fire jest skupiona wokół głównego antagonisty, boga ognia i wojny Balthazara. Balthazar dowodząc swoją armią zła chce przejąć kontrole nad całą krainą. Naszym celem będzie pokrzyżowanie jego planów, i ocalenie Tyrii przed siłami zła. Premiera Path of Fire zapowiedziana jest na 22 września. ArenaNet zachęca do przetestowania części najnowszego dodatku kompletnie za darmo w dniach 11-13 sierpnia. Darmowy okres próbny kierowany jest dla wszystkich osób, nawet dla tych którzy nigdy nie mieli styczności z GW2. Najtańsza standardowa edycja gry Path of Fire wyceniona została na 30 EUR.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)