Hamster Free Zip Archiver 3.0 — zupełnie nowy, z przyjaznym interfejsem i zintegrowanym Dropboksem

Hamster Free Zip Archiver 3.0 — zupełnie nowy, z przyjaznym interfejsem i zintegrowanym Dropboksem

Hamster Free Zip Archiver 3.0 — zupełnie nowy, z przyjaznym interfejsem i zintegrowanym Dropboksem
17.04.2014 14:17

Hamster Free Zip Archive to jeden z mniej popularnych programów do archiwizacji, ale wydana dziś wersja 3.0 ma szanse to zmienić. Widać, że program został dopracowany i powoli staje się ciekawą alternatywą dla popularnego WinRAR-a.

Obraz

Hamster Free Zip Archiver jest darmowy, prosty w obsłudze i został przetłumaczony na język polski. Program wyróżnia się na tle konkurencji interesującym interfejsem użytkownika, który eksponuje tylko najczęściej wykorzystywane funkcje i wykorzystuje metodą przeciągnij-i-upuść do szybkiego tworzenia archiwum, do rozpakowywania plików do wybranego miejsca czy też wysyłania spakowanego archiwum przez inny program (na przykład Skype).

Twórcy programu chwalą się jednak przede wszystkim szybkością kompresji plików. Dzięki wykorzystaniu wielu procesorów, co robił jako jeden z pierwszych, oraz optymalnym ustawieniom kompresji Hamster Free Zip Archiver ma spakować pliki szybciej niż konkurencyjne produkty. Firma Hamstersoft na poparcie tego twierdzenia udostępnia wyniki swoich testów (niestety z 2011 roku), ale też zachęca do samodzielnego sprawdzenia wydajności swojego produktu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Free Zip Archiver pozwala łatwo tworzyć spakowane archiwa ZIP i 7Z z możliwością zabezpieczenia hasłem i podzielenia na kilka części, a także wypakowywać zawartość archiwów, między innymi w formatach ZIP, RAR, 7Z, ARJ, ISO, QZ, TAR, LHA, LHZ, ARC, BZ oraz CAB. Warto zaznaczyć, że z plikami można pracować nie tylko w obrębie własnego dysku. Program umożliwi także pracę z płytami CD i DVD, łączenie się z usługami umożliwiającymi udostępnianie plików — popularnym Dropboksem i atrakcyjnym cenowo Yandex Disk.

Chętni przetestować nową odsłonę programu Hamster Free Zip Archivemogą go pobrać z naszej bazy dla systemów Windows i OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)