Hangar da schronienie ulubionym aplikacjom w obszarze powiadomień

Hangar da schronienie ulubionym aplikacjom w obszarze powiadomień

Hangar da schronienie ulubionym aplikacjom w obszarze powiadomień
Tomek Kondrat
06.06.2014 16:54

Sposobów na uruchomienie aplikacji na urządzeniu z Androidem jest kilka. Najpopularniejszymi są wyszukanie i uruchomienie programu z poziomu listy aplikacji lub start bezpośrednio z ekranu głównego poprzez skrót. Jeżeli jednak ktoś chce utrzymać ekran w minimalistycznym, pozbawionym ikon stylu, ciekawą alternatywą jest program Hangar, który właśnie trafił do Sklepu Play.

Hangar jest programem, który wykorzystuje obszar powiadomień do umieszczenia skrótów do najczęściej uruchamianych aplikacji. Aplikacje są sortowane według częstotliwości uruchamiania i te, które włączane są najczęściej, znajdują się po lewej stronie eleganckiego paska. Hangar posiada szereg opcji konfiguracyjnych, dzięki którym użytkownicy mogą dostosować wygląd paska do swoich potrzeb. Aplikacja automatycznie dostosuje swój wygląd do urządzenia, na którym jest zainstalowana, przez co będzie wyglądać dobrze zarówno na telefonach jak i tabletach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Program wyposażony jest również w dwa widżety, które można umieścić na ekranie głównym. Pierwszy z nich jest ekwiwalentem paska w obszarze powiadomień i zawiera najczęściej uruchamiane aplikacje. Drugi natomiast prezentuje statystyki ulubionych programów.

Rozwiązanie, które zastosował deweloper aplikacji, przypomina trochę to znane z Sense firmy HTC. Hangar jest ciekawym programem, który można z czystym sercem polecić dla wszystkich entuzjastów upiększania Androida. Oprócz ładnego wyglądu, Hangar pozwala także na zmianę aplikacji bez konieczności uprzedniego jej minimalizowania lub zamykania. Program zadziała na Androidzie 4.2 lub nowszym, czyli na znaczącej większości obecnie dostępnych urządzeń. Aplikację można pobrać z bazy danych naszego portalu w dziale Personalizacja.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)