Happy Baby ikona

Happy Babyversion 1.6.1

iOSZdrowie i aktywnośćInne programy sportowe i medyczneHappy Baby
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Happy Baby jest aplikacją stworzoną z myślą o rodzicach oczekujących dziecka, która pomoże im także w jego pierwszych miesiącach po porodzie. Nie tylko zawiera pomocne informacje, ale pozwala również prowadzić dziennik.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od konfiguracji profilu. W pierwszym kroku określamy czy chcemy korzystać z części ciążowej, czy też tej już po narodzinach dziecka. Następnie podajemy swoje imię, relację z dzieckiem (tato/mama) oraz datę porodu/ostatniej miesiączki. Od tej pory będzie nas witał ekran z podsumowaniem informacji. Niestety pomimo możliwości personalizacji aplikacji i wyboru trybu ojca dalej część opcji jak i komunikatów będzie skierowana do kobiet.

Pomimo tego typu niedoróbek aplikacja zawiera opisy nie tylko dla mam, ale też dla mężczyzn przybliżające co się dzieje z kobietą oraz w jaki sposób jej wtedy pomagać. Happy Baby zawiera informacji dotyczących ciąży, porodu i rozwoju dziecka w poszczególnych miesiącach życia. Kobiety mogą dodatkowo monitorować swoją wagę oraz zapisywać wizyty u lekarza. Niestety zabrakło synchronizacji z kalendarzem systemowym. Zapisane dane są dostępne jedynie z poziomu programu.

Aplikacja zawiera również dostęp do sklepu, są w nim dostępne jedynie produkty sponsora. Tę część możemy jednak pominąć i skupić się jedynie na śledzenie postępów w rozwoju dziecka. Happy Baby jest jedną z ciekawszych propozycji dla rodziców, zwłaszcza ojców.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań89
Data aktualizacji12 sty 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Happy Baby ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)