AndroidPersonalizacjaWidżetyHD Widgets
HD Widgets ikona

HD Widgets4.4.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HD Widgets to aplikacja pozwalająca na dodawanie widżetów zegara, pogody i przełączników do wygodnego sterowania np. WiFi czy Bluetooth. Wygląd widżetów jest stylizowany na motyw znany z Sense firmy HTC i w znakomity sposób może zastąpić standardowy zegar Androida.

Aplikacja pozwala na niemal dowolną konfigurację widżetów, które mogą zajmować od 1x1 do 4x4 pól na ekranie głównym urządzenia. Dzięki temu możliwe jest ustawienie pojedynczych przełączników, jak i wstępnie przygotowanych zestawów zawierających zegar, prognozę pogody, stan baterii, czy np. lokalizację, w której obecnie się znajdujemy. Same widżety są bardzo estetyczne i możliwe jest dowolne konfigurowanie koloru lub przeźroczystości elementów. Ponadto każdy z tych elementów jest interaktywny i na przykład naciśnięcie zegara otwiera aplikację alarmu, a naciśnięcie temperatury - dodatkowe okienko, w którym znajduje się prognoza pogody na najbliższe dni. HD Widgets wykorzystuje trzech dostawców prognozy pogody: WeatherBug, AccuWeather i Weather Underground, a sama prognoza jest dość aktualna, a lokalizacja bezbłędna, gdyż wykorzystywane są satelity GPS.

Mnogość opcji konfiguracyjnych i możliwość pobrania dodatkowych motywów czynią z HD Widgets bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich entuzjastów modyfikowania wyglądu Androida. Niestety aplikacja jest niedostępna w wersji darmowej.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentcloud.tv
Liczba pobrań1 750
Data aktualizacji11 wrz 2018
Rozmiar pliku22.99 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
HD Widgets ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)