HDAT26.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDAT2 to darmowa aplikacja przeznaczona do diagnostyki, testowania i naprawiania dysków HDD. Program wykrywa urządzenia podpięte do kontrolerów AHCI/RAID, interfejsów ATA/ATAPI/SATA, magistrali SCSI, dyski SDD, oraz te podłączonych za pośrednictwem USB.

Podobnie jak w innych programach tego typu, również HDAT2 działa niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego. Nie ma znaczenia jaki jest system plików czy ilość i wielkość partycji. HDAT2 umożliwia pracę w dwóch trybach. Drive level testing, którego głównym zadaniem jest testowanie i naprawa (regeneracja) bad sektorów wykrytych urządzeń oraz uzyskiwanie informacji na temat podłączonych urządzeń. Kolejny tryb to File level testing umożliwiający sprawdzanie i usuwanie (regenerowanie) uszkodzonych rekordów sektorów, flag w tablicy FAT.

Uwaga!

  • Jeśli nie masz doświadczenia z tego typu programami, nie używaj HDAT2, ponieważ wśród wielu dostępnych komend są takie, które mogą na stałe uszkodzić dysk!
Udostępnij
HDAT2 6.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.65 ocen
ProducentLubomir Cabla
Liczba pobrań131 170
Data aktualizacji12 sty 2020
Rozmiar pliku1.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)