WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweHDAT2

HDAT26.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDAT2 to darmowa aplikacja przeznaczona do diagnostyki, testowania i naprawiania dysków HDD. Program wykrywa urządzenia podpięte do kontrolerów AHCI/RAID, interfejsów ATA/ATAPI/SATA, magistrali SCSI, dyski SDD, oraz te podłączonych za pośrednictwem USB.

Podobnie jak w innych programach tego typu, również HDAT2 działa niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego. Nie ma znaczenia jaki jest system plików czy ilość i wielkość partycji. HDAT2 umożliwia pracę w dwóch trybach. Drive level testing, którego głównym zadaniem jest testowanie i naprawa (regeneracja) bad sektorów wykrytych urządzeń oraz uzyskiwanie informacji na temat podłączonych urządzeń. Kolejny tryb to File level testing umożliwiający sprawdzanie i usuwanie (regenerowanie) uszkodzonych rekordów sektorów, flag w tablicy FAT.

Uwaga!

  • Jeśli nie masz doświadczenia z tego typu programami, nie używaj HDAT2, ponieważ wśród wielu dostępnych komend są takie, które mogą na stałe uszkodzić dysk!
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Twoja ocena
ProducentLubomir Cabla
Liczba pobrań143 475
Data aktualizacji12 sty 2020
Rozmiar pliku1.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)