MacOSGryLogiczne i karcianeHearthstone: Heroes of Warcraft
Hearthstone: Heroes of Warcraft ikona

Hearthstone: Heroes of Warcraft8.0.0.18336

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hearthstone: Heroes of Warcraft jest logiczną grą karcianą, w której widoczne są nawiązania do „Magic: The Gathering”. Produkt amerykańskiej firmy Blizzard jest jednak bardziej przystępny dla początkujących graczy. Celem gry jest tworzenie swojej talii kart i pojedynkowanie się z innymi graczami. Aktualizacje dodały tryb dla jednego gracza.

Gra jest osadzona w świecie Azeroth, z którym spotkaliśmy się już w innych produktach z serii Warcraft. System free-to-play pozwala na czerpanie radości z grania w pełni za darmo. Paczki kart i rozszerzenia fabularne można kupić za pomocą waluty wirtualnej, zdobywanej podczas rozgrywki. Niecierpliwi gracze mogą przyspieszyć postęp za dolary.

Podstawowe zasady są bardzo łatwe do opanowania. Gracz nie potrzebuje znajomości innych karcianek, aby udało mu się zrozumieć jak grać. W rozgrywce nie przeszkadza też brak styczności z uniwersum Warcrafta. Starszym Warcraftowym wyjadaczom możliwość grania znanymi im postaciami jak Thrall, Garrosh lub Malfurion z pewnością się spodoba.

W Heartstone dostępne jest 9 klas (m.in. druid, wojownik, łotrzyk, czarnoksiężnik), które gracz wybiera przed pojedynkiem. Można grać w trybie jedno- i wieloosobowym. Gra dla pojedynczego gracza nazywana jest przygodą. Aktualnie ten tryb dzieli się na trening oraz dwie kampanie: Naxxramas i Czarna Góra. W rozgrywce wieloosobowej możemy pojedynkować się z innymi graczami za pomocą Battle.net w takich trybach jak „Pojedynek” lub „Arena”. Podczas „Pojedynku” gracze ścierają się w darmowej walce, a aby uczestniczyć w trybie „Areny” należy zapłacić albo walutą gry, albo za pomocą mikropłatności. Dostępna jest również możliwość stoczenia walki ze znajomym w trybie „Wyzwanie” i oglądanie pojedynków znajomych w trybie „Obserwatora”.

Karty w grze mają różne właściwości. Dzielą się ze względu na popularność (epicka, legendarna, podstawowa, rzadka, zwykła), klasę oraz typ (broń, stronnik, zaklęcie). Gracz sam może tworzyć z nich talie składające się z 30 kart. Zarządzanie nimi jest możliwe dzięki menadżerowi kolekcji.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań115
Data aktualizacji28 mar 2017
Rozmiar pliku0.18 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Hearthstone: Heroes of Warcraft ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)