AndroidWiadomościAgregatory treściHejNews
HejNews ikona

HejNews1.4

  • HejNews
  • HejNews
  • HejNews
  • HejNews

HejNews to jedna z najciekawszych aplikacji informacyjnych dostępnych na rynku, dzięki której najnowsze wiadomości z kraju i ze świata są zawsze na wyciągnięcie ręki.

Aplikacja kierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy chcieliby być na bieżąco z wszelakimi aktualnościami i mieć pewność, że nic ich nie ominie. Jedną z zalet HejNews są nieustanne aktualizacje treści bez względu na porę dnia czy nocy, a także szeroka gama kategorii tematycznych, które umożliwiają dostosowanie treści do własnych preferencji, np. sport, biznes, turystyka czy technologia.

Kolejnym elementem zasługującym na pochwałę jest możliwość tworzenia listy ulubionych aktualności, a także powiadomienia, których odpowiednia konfiguracja daje błyskawiczne powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala być zawsze na bieżąco, bez konieczności ciągłego przeglądania aplikacji.

Atutem HejNews jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że korzystanie z aplikacji to czysta przyjemność. Nawigacja po artykułach jest prosta i bezproblemowa, co pozwala na szybkie znalezienie i lekturę interesujących nas informacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDracNes
Liczba pobrań3
Data aktualizacji21 maj 2024
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
HejNews ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)