herdProtect Anti-Malware Scanner ikona

herdProtect Anti-Malware Scanner1.0.3.9 Beta

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalneherdProtect Anti-Malware Scanner
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

herdProtect Anti-Malware Scanner to bardzo dobry, skuteczny i szybki skaner antywirusowy, mający za zadanie chronić nasz komputer przed złośliwym oprogramowaniem (szkodliwymi aplikacjami, skryptami itp.). Stanowi ono doskonałe uzupełnienie standardowych programów antywirusowych dzięki temu, że podczas swojego działania wykorzystuje aż 68 silników skanujących ulokowanych w tzw. chmurze.

Co istotne, herdProtect Anti-Malware Scanner ma za zadanie wykrywanie potencjalnych zagrożeń - narzędzie nie umożliwia natomiast usuwania wykrytych szkodników. W czasie skanowania analizuje ono wszystkie kluczowe elementy systemu Windows, takie jak działające procesy, sterowniki czy składniki autostartu. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań wiodących na rynku producentów oprogramowania zabezpieczającego herdProtect Anti-Malware Scanner pozwala skutecznie wykrywać wszystkie typy zagrożenia - zarówno znane, jak również te jeszcze niesklasyfikowane (analiza heurystyczna). Narzędzie potrafi wykrywać szkodniki na podstawie wzorców zachowań.

Z racji tego, że program bazuje na rozwiązaniu ulokowanym w chmurze to do jego działania wymagane jest aktywne połączenie z Internetem. Co ważne, każde połączenie pomiędzy naszym komputerem a serwerami producenta jest tunelowane i szyfrowane. Ponadto wszystkie pliki transferowane do chmury są pozbawione metadanych z prywatnymi informacjami użytkownika.

Wśród wykorzystywanych przez herdProtect Anti-Malware Scanner silników skanujących znajdziemy rozwiązania Avast!, AVG, BitDefender, BullGuard, Comodo, ESET, F-Secure, GData, Kaspersky, McAfee, Panda, Sophos, Trend Micro i wiele innych. Pełną ich listę znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej programu.

Udostępnij
herdProtect Anti-Malware Scannerwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.010 ocen
Liczba pobrań5 748
Data aktualizacji24 lip 2014
Rozmiar pliku2.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
herdProtect Anti-Malware Scanner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)