WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceHidden Disk
Hidden Disk ikona

Hidden Disk5.04

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Hidden Disk to narzędzie, które pozwala na utworzenie ukrytego dysku zabezpieczonego hasłem w celu ochrony poufnych dokumentów lub innych cennych plików i folderów.

Po uruchomieniu aplikacji należy wybrać opcję "Create disk X", by rozpocząć operację tworzenia ukrytego dysku (X można zmienić na jakąkolwiek inną literę), czytając uważnie komunikaty widoczne na ekranie. Co istotne, nowy dysk możemy zabezpieczyć hasłem. W trakcie wykonywania tej czynności warto podać adres e-mail, dzięki czemu – w razie potrzeby – będziemy mogli odzyskać hasło.

Wirtualny dysk przygotowany za pomocą Hidden Disk pojawia się tuż obok fizycznych napędów w Eksploratorze Windows. Co ciekawe, jeśli dysk nie jest zabezpieczony hasłem, staje się niewidoczny po awarii zasilania lub wyłączeniu systemu operacyjnego Windows. Dysk można także zdezaktywować ręcznie z poziomu głównego okna programu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.52 oceny
Twoja ocena
ProducentCyRobo S.R.O.
Liczba pobrań424
Data aktualizacji13 sie 2021
Rozmiar pliku2.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Hidden Disk ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)