WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceHide ALL IP

Hide ALL IP2020.01.13

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hide ALL IP to narzędzie dla użytkowników, którzy cenią sobie prywatność w trakcie codziennego korzystania z Internetu.

Po uruchomieniu tego programu nikt nie wykryje naszej aktywności w sieci. Hide ALL IP zmienia prawdziwy adres IP użytkownika na fałszywy (do wyboru mamy rozmaite serwery zlokalizowane na całym świecie), a dodatkowo powoduje, że cały ruch sieciowy osoby korzystającej z tego narzędzia odbywa się przez zaszyfrowane serwery internetowe (RSA 2048 i AES/DES). Dzięki temu wszystkie zdalne serwery otrzymują informację zawierającą wspomniany już fałszywy adres IP.

Hide ALL IP sprawia, że bezpieczeństwo użytkownika jest znacznie większe niż podczas normalnego korzystania z sieci. Hakerzy nie będą w stanie przejąć poufnych danych (np. numeru karty kredytowej), a dodatkowo na ekranie nie pojawią się spersonalizowane reklamy generowane w oparciu o historię odwiedzanych stron. Ponadto otrzymamy możliwość uruchomienia witryn sieciowych zablokowanych w naszym regionie (chociażby ze względu na ochronę praw autorskich).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu zaledwie przez 3 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHIDE ALL IP
Liczba pobrań1 237
Data aktualizacji13 sty 2020
Rozmiar pliku5.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)