WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceHide My IP
Hide My IP ikona

Hide My IP6.0.605

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hide My IP to niewielki program dla osób, które cenią sobie prywatność w trakcie codziennego korzystania z internetu.

Za sprawą opisywanego narzędzia możemy ukryć swój prawdziwy adres IP, dzięki czemu ochronimy swoją tożsamość w sieci; niemożliwe będzie także wykrycie naszej aktywności. To jednak nie wszystko, bowiem Hide My IP odblokuje dostęp do materiałów, których nie moglibyśmy obejrzeć w swojej lokalizacji geograficznej ze względu na rozmaitego rodzaju ograniczenia (mowa chociażby o prawach autorskich).

Warto dodać, że obsługą aplikacji Hide My IP bez problemu poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Po jej uruchomieniu wystarczy kliknąć jeden przycisk, by po chwili narzędzie ustaliło fałszywy adresu IP pochodzący np. ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Belgii czy Austrii. Możemy oczywiście sami wybrać lokalizację, korzystając z rozwijanej listy państw i miast.

Liczne ustawienia oferowane przez Hide My IP sprawiają, że narzędzie może współpracować ze wszystkimi aplikacjami lub np. jedynie wybranymi przeglądarkami internetowymi lub konkretnymi programami. Obsługiwane są oczywiście najpopularniejsze narzędzia do przeglądania stron, w tym Google Chrome, Firefox, Opera, itd.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu Hide My IP pozwala na testowanie go przez 3 dni i zawiera liczne ograniczenia, które odblokujemy po zakupie pełnej edycji.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 089
Data aktualizacji13 lis 2019
Rozmiar pliku5.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Hide My IP ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)