WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceHiJackThis Fork
HiJackThis Fork ikona

HiJackThis Fork2.10.0.20

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HiJackThis Fork to narzędzie do wykrywania zmian na komputerze z systemem operacyjnym Windows, które powstały w wyniku działania adware, spyware, malware i innych wirusów.

Program wymaga przeprowadzenia dogłębnego skanowania dysku twardego, w trakcie którego na ekranie pojawia się szczegółowa lista podejrzanych operacji (stosowne informacje można wyeksportować do pliku dziennika). Klikając na danym logu prawym przyciskiem myszy zapoznamy się z ze szczegółowymi informacjami na jej temat, a następnie zadecydujemy, jakie działania chcemy wykonać.

HiJackThis Fork jest prostą w obsłudze aplikacją, lecz mimo to została ona przygotowana wyłącznie z myślą o doświadczonych odbiorcach. Mniej obeznani użytkownicy mogą bowiem usunąć potrzebne dane, doprowadzając do awarii systemu operacyjnego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAlex Dragokas
Liczba pobrań1 945
Data aktualizacji19 sie 2022
Rozmiar pliku7.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
HiJackThis Fork ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)