HMD potwierdza kolejne smartfony Nokii: modele 2, 7 oraz 8 nadchodzą

HMD potwierdza kolejne smartfony Nokii: modele 2, 7 oraz 8 nadchodzą

HMD potwierdza kolejne smartfony Nokii: modele 2, 7 oraz 8 nadchodzą
11.07.2017 11:46

HMD Global, obecny właściciel praw do umieszczania logo Nokii na smartfonach, kontynuuje szturm na rynek smartfonów. Po trzech modelach – 3, 5 i 6, do oferty dołączą kolejne urządzenia. Tym razem zostaną oznaczone cyframi 2, 7 oraz 8.

Informacje dotyczące nowych smartfonów HMD Global pochodzą z samego HMD. Podzielił się nimi bowiem Pekka Rantala, dyrektor marketingu HMD Global. Podczas jednego z ostatnich wywiadów potwierdził, że Nokia 2, Nokia 7 i Nokia 8 zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach.

Mówi się, że Nokia 4 zostanie pominięta, bowiem cyfra 4 uznawana jest w Chinach za nieszczęśliwą. Także OnePlus miał się tym kierować wydając po OnePlus 3, smartfon OnePlus 5 z pominięciem generacji, która byłaby oznaczona numerem 4. Niestety nadal nie zostały ujawnione żadne szczegóły dotyczące nowych modeli z logo Nokii. Najprawdopodobniej Nokia 2 będzie typowym budżetowym smartfonem, a model 7 i 8 będą minimalnie lepsze od wersji oznaczonej cyfrą 6.

Pekka Rantala zapytany o Nokię 9, odmówił komentarza. Pozostają więc tylko nieoficjalne informacje, z których wynika, że dostaniemy topowe urządzenie. Nokia 9 ma otrzymać 5,3-calowy wyświetlacz Quad HD, Snapdragona 835 i 4 lub 6 GB RAM. Z tyłu znajdzie się kamera składająca się z dwóch obiektywów. Wszystko to zostanie zamknięte w metalowej obudowie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)