WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITSerwery WWW i FTP (dla specjalistów IT)Home FTP Server

Home FTP Server1.14.0.176

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Home FTP Server to nieskomplikowany i łatwy w obsłudze serwer FTP do wielu zastosowań. Narzędzie charakteryzuje się opcjami konfiguracyjnymi, adresowanymi do mniej i bardziej wymagających użytkowników.

Możliwość tworzenia kont dla użytkowników, określanie uprawnień dla poszczególnych katalogów i monitorowanie dostępu do plików to kluczowe możliwości Home FTP Server. Program obsługuje wirtualne katalogi, blokuje wybrane adresy IP oraz oferuje webowy interfejs administracyjny. Dzięki temu ostatniemu możemy dodawać użytkowników do serwera FTP, a także przeglądać aktualne statystyki.

Home FTP Server nie obciąża procesora komputerowego i jest bardzo łatwy w obsłudze. Co istotne, wszystkie wymienione wyżej opcje są dostępne zupełnie za darmo – warto dodać, że niektóre z nich nie są obecne nawet w komercyjnych programach tego rodzaju.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Twoja ocena
ProducentDownstairs
Liczba pobrań27 549
Data aktualizacji19 gru 2013
Rozmiar pliku2.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)