Hooligan Fighters: załóż szalik i walcz o swój klub

Hooligan Fighters: załóż szalik i walcz o swój klub

Hooligan Fighters: załóż szalik i walcz o swój klub
28.09.2015 12:49, aktualizacja: 28.09.2015 13:39

Zawsze chciałeś zostać kibolem lub przynajmniej chciałeś raz w życiu wziąć udział w jednym ze starć dwóch grup tych „miłośników” piłki nożnej? Jeśli tak, to polska produkcja Hooligan Fighters jest dla Ciebie. Będziesz w niej mógł wcielić się w typowego kibola i walczyć o swoją ukochaną drużynę, by rządziła chociaż na dzielni.

Hooligan Fighters jest tworzony przez studio Crazy Rock, które składa się dwóch Polaków. Nad produkcją czuwa między innymi programista wcześniej pracujący nad takimi tytułami jak Sniper Ghost Warrior i Enemy Front. Grę najprościej można opisać jako bijatykę multiplayer z widokiem TPP, w której miedzy sobą walczyć będą dwie grupy kiboli.

Hooligan Fighters Trailer

Gracze do dyspozycji dostaną dwa tryby – Last Man Standing i Conquest. Twórcy obiecują dynamiczny system walki, podczas starć będziemy mogli korzystać z elementów otoczenia. Za wygrane walki będziemy otrzymywali punkty, które wydamy na rozwój naszej postaci. Wraz z kolejnymi starciami będziemy mogli korzystać z nowych ruchów, umiejętności i specjalnych zdolności. Dodatkowo dostępny będzie sklep z ubraniami, w którym z pewnością znajdują się szaliki, pałki i inne mające wzbudzić strach u przeciwnika wyposażenie. Oczywiście podczas kompletowania „zbroi” nie powinniśmy zapominać o barwach ukochanego klubu.

Gra trafiła już na Steam Greenlight. Jeśli ktoś chciałby w wirtualnym świecie wcielić się w jednego z przedstawicieli tej „elitarnej” grupy kibiców, to może już oddać głos na grę. Możliwe, że niebawem produkcja pojawi się na Steamie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (88)