HotZlot 2010 już za tydzień!

HotZlot 2010 już za tydzień!

Redakcja
02.07.2010 15:00, aktualizacja: 21.07.2010 19:32

Dokładnie o tej porze, za tydzień nastąpi uroczyste rozpoczęcie HotZlotu 2010 czyli czwartego spotkania czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze.

W tym roku gościć nas będzie Zamek na Skale położony w sercu Kotliny Kłodzkiej, w pobliżu Lądka Zdroju. Miejsce to od razu oczarowało nas przepięknie odrestaurowanymi wnętrzami, sympatyczną obsługą, wspaniałym parkiem, szumem górskiej rzeki...- słowem niesamowitym klimatem. Na każdym kroku czuje się tu oddech sięgającej XVI wieku historii, mimo że obecnie w Zamku mieści się 4-gwiazdkowy, doskonale wyposażony hotel. Został on w całości zarezerwowany na potrzeby HotZlotu - planujemy udział około 160 osób.

Tak jak w ubiegłych latach, trzydniowa agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji :) Część programu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne, które poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów. W akcji będzie można zobaczyć m.in. Patryka Góralowskiego z Microsoftu, który dał się poznać nie tylko jako doskonały prelegent ale także sympatyczny uczestnik wieczornych dyskusji ;) Jesteśmy przekonani, że w programie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie - będzie można posłuchać prezentacji m.in. o najnowszych technologiach bezprzewodowego przesyłania obrazu, nowych generacjach procesorów do smartfonów i tabletów, Operze Mini, fotografii 3D i technikach fotografowania, dyskach SSD, rozwoju programów antywirusowych, retuszu zdjęć w najnowszej odsłonie Photoshopa, edycji wideo w Sony Vegas, przyszłości Internet Explorera, Windows Azure oraz oprogramowaniu Vyatta.

Na miejscu przygotowana zostanie kafejka internetowa z komputerami Vobisu, na których tradycyjnie już odbędą się rozgrywki - tym razem w F.E.A.R Combat - z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez firmę Gigabyte. Ponadto planujemy m.in. maty taneczne od IQ Publishing, technologiczny pokój Belkina, wystawę aparatów fotograficznych Fujifilm, oprogramowania do edycji wideo i kamer Sony, tabletów Wacom, telefonów VoIP i kamer CCTV marki Grandstream oraz wiele innych niespodzianek np. konkursy na najlepsze zdjęcia z HotZlotu i na najlepszy retusz czy pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników w technice 3D aparatem Fujifilm. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór wraz z tradycyjnym konkursem, w którym nie będzie przegranych - dla wszystkich uczestników Zlotu przewidziane będą nagrody ;-) W tym roku imprezę będzie nam umilać oglądanie finałów Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie praktycznie bezpłatne dla uczestników ;) Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów uczestnictwa - noclegi, pełne wyżywienie, napoje, upominki, autokar dla niezmotoryzowanych (z i do Wrocławia) oraz wiele, wiele innych związanych z organizacją imprezy. Pobieraliśmy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci udziału.

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotusą także: Belkin, Fujifilm, Kingston, Opera Software, Sony Creative Software, Symantec, Telekomunikacja Polska oraz Vyatta. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi w Zlot zaangażowali się: ACSUG, Gigabyte, Grandstream, Icon7, IQ Publishing, IVO Software, PLIX i Wacom. Wszystkim partnerom gorącodziękujemy za włączenie się w tą imprezę.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Rejestracja i lista uczestników tego wydarzenia jest już zamknięta, w tym roku mamy jednak niespodziankę. Z myślą o Czytelnikach, którzy nie będą mogli w HotZlocie uczestniczyć osobiście, planujemy przeprowadzenie relacji na żywo, którą tworzyć będziemy wraz z uczestnikami. Pojawi się wiele zdjęć i ciekawostek z imprezy. Ponadto po zakończeniu HotZlotu publikować będziemy retransmisje wszystkich sesji technicznych. Tymczasem zachęcamy też do obejrzenia fotorelacji i wideorelacji z poprzedniego Zlotu, a także do pobrania hotzlotowych tapet na pulpit swojego komputera.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)