HotZlot 2010 - losowanie rozstrzygnięte!

HotZlot 2010 - losowanie rozstrzygnięte!

Redakcja
23.06.2010 18:00, aktualizacja: 25.06.2010 19:13

Znamy już szczęśliwców II etapu rejestracji na HotZlot 2010 czyli czwarte spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze, które odbędzie się w dniach 9-11 lipca, w Zamku na Skale koło Lądka Zdroju.

Przypomnijmy, że w związku z olbrzymim zainteresowaniem udziałem w imprezie, które już w ubiegłym roku objawiło się wyczerpaniem puli wolnych miejsc w rekordowym czasie (niespełna dwóch minut ;), od tej edycji dokonaliśmy zmian w procedurze rejestracyjnej. W I etapie mogli rejestrować się tylko najbardziej aktywni czytelnicy do których wystosowaliśmy imienne zaproszenia z gwarancją miejsca. W II etapie procedury rejestracyjnej chęć udziału zgłaszać mógł każdy kto posiada konto na dobrychprogramach, TechIT lub Gamikaze. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji nie były jednak - jak dotąd - rozdysponowywane na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", ale poprzez losowanie, które właśnie się zakończyło.

Oto lista 30 szczęśliwców, którzy zostali wylosowani: aventia, azi, b_justyna3, bart_, beduin75, dio, dmag, flaszer, gohad, JarekMk, Jarod, kstarski, kurtvonnegut, llindelou, Luc3k, _mnich, martynapaw, mordzio, mpaluch, MrAsusrp6, muchozol, ola.coeur, Onlinemaster, Piotrek_20, Radek68, szuri21, szymon189, tomczyka, wacek4, zagorskid. Gratulujemy i do zobaczenia! Tych którym się nie poszczęściło informujemy, że w dalszym ciągu są jeszcze niewielkie szanse na udział – będziemy przeprowadzać dodatkowe losowania w przypadku rezygnacji któregoś w wcześniej zarejestrowanych uczestników. Gdyby i to się nie udało zapraszamy do materiałów online ze Zlotu. Zachęcamy też do rejestracji w przyszłym roku i do większej aktywności.

Podczas tegorocznego HotZlotu planujemy udział 160 osób. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Udział w Zlocie jest praktycznie bezpłatny (pobieramy jedynie 50 zł symbolicznej opłaty rejestracyjnej) gwarantując nie tylko noclegi i pełne wyżywienie ale cały szereg innych atrakcji - m.in. imprezę integracyjną przy grillu i piwie czy zestaw atrakcyjnych gadżetów. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotusą także: Belkin, Fujifilm, Kingston, Opera Software, Sony Creative Software, Symantec, Telekomunikacja Polska oraz Vyatta. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi w Zlot zaangażowali się: ACSUG, Gigabyte, Grandstream, IQ Publishing, IVO Software, PLIX i Wacom. Wszystkim partnerom gorącodziękujemy za wsparcie!

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Zachęcamy też do obejrzenia fotorelacji i wideorelacji z poprzedniego Zlotu, a także do pobrania hotzlotowych tapet na pulpit swojego komputera.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (96)