HotZlot 2010 - ostatnia szansa na rejestrację!

HotZlot 2010 - ostatnia szansa na rejestrację!

Redakcja
21.06.2010 00:40, aktualizacja: 25.06.2010 19:13

Przypominamy, że jeszcze tylko do jutra można rejestrować się na HotZlot 2010 czyli czwarte spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze. Chęć udziału może zgłaszać każdy kto posiada konto na jednym z ww. portali, zachęcamy do tego przede wszystkim nasze czytelniczki :) O uzyskaniu miejsca zdecyduje losowanie 23 czerwca. Zapraszamy do rejestracji!

Przypomnijmy, że tegoroczny HotZlot odbędzie się w dniach 9-11lipca. W tym roku gościć nas będzie 4-gwiazdkowy Zamek na Skale położony w sercu Kotliny Kłodzkiej. Agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Planujemy kafejkę internetową, rozgrywki w gry, wystawy ciekawego sprzętu, nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór. Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne - pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa (opłata będzie pobierana dopiero po potwierdzeniu uzyskania miejsca). Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt do poniedziałku 12 lipca.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem udziałem w imprezie, które już w ubiegłym roku objawiło się wyczerpaniem puli wolnych miejsc w rekordowym czasie (niespełna 2 minuty ;), od tej edycji dokonaliśmy zmian w II etapie procedury rejestracyjnej. W ramach trwającej właśnie otwartej rejestracji w dalszym ciągu chęć udziału zgłaszać może każdy kto posiada konto na dobrychprogramach, TechIT lub Gamikaze. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji nie będą jednak - jak dotąd - rozdysponowywane na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", ale poprzez losowanie. Rejestracja potrwa do 22 czerwca do godziny 23:59, losowanie planujemy na 23 czerwca. Zachęcamy do rejestracji - mimo dużego zainteresowania, szanse na wygraną są znacznie większe niż w naszych konkursach urodzinowych, nie mówiąc już o grach typu LOTTO ;)

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotusą także: Belkin, Fujifilm, Kingston, Opera Software, Sony Creative Software, Symantec, Telekomunikacja Polska oraz Vyatta. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi w Zlot zaangażowali się: ACSUG, Gigabyte, Grandstream, IQ Publishing, IVO Software, PLIX i Wacom. Wszystkim partnerom gorącodziękujemy za włączenie się w tą imprezę.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Zachęcamy też do obejrzenia fotorelacji i wideorelacji z poprzedniego Zlotu, a także do pobrania hotzlotowych tapet na pulpit swojego komputera.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)