HotZlot 2010 za trzy dni, już dziś relacja na żywo

HotZlot 2010 za trzy dni, już dziś relacja na żywo

Redakcja
06.07.2010 12:20

Za trzy dni rozpocznie się HotZlot 2010, czyli czwarte spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze. Już dziś natomiast uruchomiliśmy relację na żywo, którą chcemy współtworzyć wraz z uczestnikami.

Na stronie dobreprogramy.pl/HotZlot każdy uczestnik może publikować krótkie informacje wraz ze zdjęciami związane ze Zlotem. Część redakcji już dzieli się wrażeniami ze zmagań z przygotowaniami w Zamku na Skale. Mamy nadzieję, że relacja przybliży wydarzenia z Zamku na Skale wszystkim, którzy nie mogli wziąć udziału w Zlocie. Oczywiście relacja nabierze tempa i rumieńców dopiero w dniu rozpoczęcia imprezy - w piątek 9 lipca, jednak już teraz zapraszamy wszystkich do jej śledzenia. Zapraszamy również uczestników do relacjonowania przygotowań i podróży na HotZlot, a także do intensywnego dzielenia się wrażeniami ze Zlotu z wszystkimi czytelnikami.

Dla uczestników HotZlotu, którzy aktywnie będą dzielić się swoimi wrażeniami zarówno przed, jak i w trakcie imprezy przygotowaliśmy niespodziankę. Wszystkie zdjęcia opublikowane przez uczestników wezmą udział w konkursie FujiFilm, a zwycięzca otrzyma aparat fotograficzny FujiFilm FinePix F110fd.

Mamy nadzieję, że relacja na żywo będzie doskonałym przedsmakiem relacji wideo z sesji technicznych odbywających się podczas tegorocznego HotZlotu - będziemy je publikować po zakończeniu Zlotu, tak więc nikomu nic nie powinno umknąć :)

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)