HotZlot 2011 coraz bliżej!

HotZlot 2011 coraz bliżej!

Redakcja
05.04.2011 19:40, aktualizacja: 05.04.2011 23:38

Tegoroczny HotZlot, czyli piąte już spotkanie czytelników portali dobreprogramy, TechIT i Gamikaze zbliża się wielkimi krokami. Dziś uruchomiliśmy oficjalną stronę imprezy i rozpoczynamy odliczanie do 4 lipca!

Przypomnijmy, że w tym roku gościć nas będzie hotel Dolina Charlotty Resort & SPA na Pomorzu. Hotel położony jest niedaleko Słupska, nad Jeziorem Zamełowskim, pośród bukowego lasu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dolina Charlotty urzekła nas od pierwszej chwili sympatyczną obsługą, stylowymi wnętrzami, wspaniałym centrum rekreacyjnym, bajkową scenerią i bliskością natury. Cisza, spokój i kojący szum wody sprawia, że jest to miejsce, bez cienia przesady, magiczne. Obiekt został w całości zarezerwowany na potrzeby HotZlotu - planujemy udział 200-220 osób. Wszyscy uczestnicy zakwaterowani zostaną w komfortowych, 1- i 2-osobowych pokojach. Atrakcje Doliny Charlotty można obejrzeć w galerii na stronie hotelu.

Tak jak w ubiegłych latach, trzydniowa agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Planujemy m.in. rozgrywki w gry, wystawy ciekawego sprzętu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Część HotZlotu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne, które poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów - producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie drugiego dnia wieczorem.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne ;) Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów uczestnictwa - noclegi, pełne wyżywienie, napoje, upominki oraz wiele, wiele innych związanych z organizacją imprezy. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa. Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień - do czwartku 7 lipca.

Rejestracja na HotZlot rozpocznie się 23 maja i będzie przebiegać dwuetapowo. Do 5 czerwca rejestrować będą mogły się osoby, które otrzymają specjalne, imienne zaproszenia. Będziemy je kierować do osób, które wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, merytorycznymi komentarzami, wartościowymi recenzjami programów, pomocnymi postami na forum czy też inną formą aktywności. Decydować będzie jakość, nie ilość - zachęcamy zatem do działania, czasu jest jeszcze sporo :) Od 6 do 12 czerwca rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Ze względu na chęć wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji będą rozdysponowywane poprzez losowanie planowane na 13 czerwca. Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w HotZlocie jest olbrzymie w związku z tym planujemy w międzyczasie przeprowadzenie kilka konkursów w których do wygrania będą zaproszenia na HotZlot. Szczegóły już wkrótce!

Informacje na temat tegorocznej edycji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Pełna lista partnerów oraz szczegółowa agenda pojawi się niebawem. Zachęcamy też do obejrzenia fotorelacji z HotZlotu 2010 i 2009 oraz poniższego materiału wideo.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? var so = new SWFObject('http://storage.dobreprogramy.pl/video/player/player.swf','ply','500','304','9','#000000'); so.addParam('allowfullscreen','true'); so.addParam('allowscriptaccess','always'); so.addVariable('file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-360p.mp4'); so.addVariable('image','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010.jpg'); so.addVariable('provider','http'); so.addVariable('plugins','hd-1,gapro-1'); so.addVariable('hd.file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-720p.mp4'); so.addVariable('gapro.accountid', 'UA-3114185-1'); so.addVariable('gapro.idstring', 'HotZlot2010-360p.mp4'); so.write('mediaspace24229');Tych, którzy chcieliby poczuć klimat tegorocznego HotZlotu już teraz, zapraszamy do pobierania tapet na pulpit oraz... spędzenia majówki w Dolinie Charlotty. 30 kwietnia i 1 maja 2011 odbędzie się tam bowiem wielka, dwudniowa impreza plenerowa. W programie m.in. bezpłatne występy zespołów muzyki rozrywkowej, konkursy, zabawy, kabarety. Zwieńczeniem obu dni będą koncerty takich gwiazd jak Samantha Fox, Suzi Quatro, Maggie Reilly czy Bonnie Tyler. Więcej informacji można znaleźć na stronach hotelu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (98)