[HotZlot] GG otwarte dla deweloperów — możliwości API

[HotZlot] GG otwarte dla deweloperów — możliwości API

13.07.2012 17:13

Druga sesja HotZlotowa, którą właśnie rozpoczął Przemysław Łącki z GG Network, kierowana jest bardziej do osób parających się programowaniem. Przez najbliższe 30 minut dowiemy się jak wygląda tworzenie aplikacji dla GG i dlaczego warto się tym zainteresować. Sesję można oglądać na żywo.

Przemek zaczął oczywiście od wyjaśnienia dlaczego warto inwestować w tę platformę. Aplikacje dla niej warto tworzyć, gdyż daje to możliwość dotarcia do 10 milionów użytkowników, których zdobyły do tej pory produkty GG Network.

W dalszej części sesji dowiemy się między innymi jak działa API GG i jak sprawić, żeby nasz produkt pojawił się w komunikatorze, co jest przecież kluczem do sukcesu. Niezwykle ważną zaletą platformy GG jest jej wszechobecność — ta sama aplikacja będzie dostępna dla klienta webowego, desktopowego oraz mobilnego, więc będzie towarzyszyć użytkownikom na każdym kroku i na każdym urządzeniu, z którego logują się do GG.

Na koniec coś bardziej technicznego. Przemek pokaże przykłady i wyjaśni jak można łatwo wykorzystać HTML5 w aplikacjach tworzonych dla platformy GG.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)