[HotZlot] Grota zabaw, czyli jak się zmęczyć nie wychodząc z hotelu

[HotZlot] Grota zabaw, czyli jak się zmęczyć nie wychodząc z hotelu

13.07.2012 21:44

W piwnicy zamku przy współpracy z naszymi partnerami zorganizowaliśmy prawdziwą grotę rozrywki. Uczestnicy HotZlotu mogą w niej skorzystać zarówno z klasyków cyfrowej rozrywki, czyli mat DDR, jak i rzeczy w miarę świeżych — gier na konsole Xbox 360 z kontrolerem Kinect.

Zamkowa winiarnia na czas zlotu została wypełniona po brzegi. Będzie można spróbować swoich sił w rozgrywkach na pojawiających się na każdym zlocie matach Dance Dance Revolution — czyli tupiemy i skaczemy w rytm muzyki.

Dla miłośników rozrywki angażującej całe ciało przygotowaliśmy konsole Xbox 360 z kontrolerami ruchu Kinect. Na urządzeniach Microsoftu można będzie zagrać w proste, ale jakże męczące gry... na jednym z nich uruchomimy Kinect Adventures, w ramach których będzie można zagrać na przykład w siatkówkę plażową, zaś na drugim Kinect Sports — tenis, golf, baseall, futbol amerykański i slalom na nartach. Ponadto, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji, będzie można samemu przetestować wprowadzony pod koniec ubiegłego roku nowy interfejs konsoli Xbox 360.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)