[HotZlot] Integracja pełną parą! ;‑)

14.07.2012 20:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 19:00 rozkręca się kluczowy punkt programu każdego HotZlotu, czyli długo wyczekiwana przez wszystkich impreza integracyjna :-)

Pełni napięcia czekamy na tradycyjne losowanie nagród, w którym każdy wygrywa. Losowanie, również tradycyjnie, poprowadzi qbap, nasza niezawodna maszyna losująca ;-) Później zagra dla nas na żywo kapela rockowa, która z pewnością podniesie temperaturę imprezy, a w międzyczasie Zlotowicze będą mogli wystartować w niecodziennych rozgrywkach sportowych — w rzucie dyskiem, tyle że... SSD!

W ogrodach Zamku na Skale będziemy bawić się do białego rana — nie zabraknie naturalnie przysmaków z grilla i zimnego piwa ;-) Impreza z pewnością będzie okazją do wymiany poglądów na rozmaite tematy i dalszych dyskusji z redakcją, partnerami oraz innymi uczestnikami. Niestety dla części Zlotowiczów będzie to już ostatni punkt tegorocznego HotZlotu, ale niektórzy zostaną z nami jeszcze jeden dzień, by wziąć udział w programie rozszerzonym — czyli dalszym ciągu integracji, już bardziej nieoficjalnej ;-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)