HotZlot rozpoczęty! Można nas oglądać na żywo

13.07.2012 13:13, aktual.: 13.07.2012 13:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O godzinie 13:00 rozpoczęła się rejestracja uczestników HotZlotu. Plecaki pełne prezentów czekają na swoich nowych właścicieli, cała Redakcja portalu jest już od dłuższego czasu na posterunku i wita gości. Część Czytelników już dotarła na miejsce, lada chwila z Wrocławia przyjedzie autobus.

Osoby, które zostały w domach, zapraszamy do oglądania relacji na żywo (odtwarzacz znajduje się po prawej stronie) oraz śledzenia wpisów uczestników. Od godziny 15:30 będzie można obejrzeć również sesje techniczne przesyłane z Zamku na żywo. Plan sesji można znaleźć w agendzie HotZlotu.

Jeszcze raz krótko przypominamy, że w tegorocznym HotZlocie udział weźmie 160 osób. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym. Jak zwykle, planujemy prezentacje nowości sprzętowych i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Samsung. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: GG, Magix, Opera Software, Panda Security i Transcend. Spotkanie wspierają ponadto: Belkin, Hama, IQ Publishing, Mophie, Sapphire i Techland.

Zachęcamy też do zapoznania się z podsumowaniami trzech ostatnich edycji: 2011, 2010 i 2009.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)