[HotZlot] Samsung prezentuje: telewizory, kamery, ultrabooki i Galaxy S III

[HotZlot] Samsung prezentuje: telewizory, kamery, ultrabooki i Galaxy S III

14.07.2012 13:37, aktualizacja: 14.07.2012 19:51

Na dziedzińcu Zamku na Skale przy uroczym kominku firma Samsung prezentuje swoje najnowsze produkty. Na honorowym miejscu znajduje się oczywiście najnowszy smartfon tej firmy, testowany przez nas niedawno Samsung Galaxy S III, ale to nie wszystko.

Ogromnym zainteresowaniem uczestników zlotu cieszyły się również inne urządzenia mobilne, które prezentował Samsung. Oblegany był między innymi Galaxy Beam — telefon z Androidem wyposażony w projektor, który pozwala wyświetlić obraz na dowolnej powierzchni. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także aparaty fotograficzne wyposażone w Wi-Fi, dzięki którym możemy automatycznie kopiować zdjęcia na dysk komputera, pokazywać na telewizorze czy umieścić na serwisie społecznościowym. Zwłaszcza bezlusterkowy model NX 20 robi wrażenie, gdyż panowie z Samsunga nie byle jakie obiektywy ze sobą przywieźli. Ciekawość budziła również kieszonkowa kamerka HMX W350, którą można bezpiecznie upuścić z dwóch metrów i zanurkować z nią na głębokość 5 m. Urządzenie idealnie nadaje się oczywiście do pływania, ale sprawdza się również na przykład zamontowane na rowerze.

Tuż obok można było przyjrzeć się najnowszym modelom z serii 9 i 5. „Dziewiątka” wzięta do ręki okazała się niesamowita — laptop wykonany jest ze świetnych materiałów i prawie nic nie waży. Prezentowane „piątki” (ultrabook i laptop pełnowymiarowy) dostępne będą w bardziej przystępnych cenach, ale wcale nie prezentują się gorzej. Warto również „pomacać” Slate z systemem Windows i, przede wszystkim, porozmawiać z opiekunami stanowiska.

Telewizory, które znalazły się na dziedzińcu oraz w Grocie Zabaw bezwzględnie przyciągają wzrok. Z możliwości jednego z nich skorzystaliśmy podczas wczorajszych rozmów o nowym projekcie strony.

Spośród uczestników HotZlotu wybierzemy 10 osób, które przez 3 miesiące będą testować kamery cyfrowe QF 20. 6 najlepszych bloggerów będzie miało z kolei możliwość testowania przez 6 miesięcy zestawu dwóch urządzeń (laptop + drukarka, telefon + telewizor itp.) pod kątem współpracy tych dwóch produktów. Wyniki testów znajdą się oczywiście na łamach naszego portalu i mamy nadzieję, że na blogach będzie można je śledzić na bieżąco.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)