[HotZlot] Wieczorne rozmowy z Redakcją, o nowej stronie i nie tylko

13.07.2012 20:56, aktual.: 19.07.2012 18:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od początku zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że przedstawienie się i prezentacja naszych planów na przyszłość nie zmieści się w 30 minutach sesji otwierającej HotZlot. Dlatego w tym roku zarezerwowaliśmy sobie czas i miejsce na sesję Q&A. Cały czas na żywo można podglądać co się dzieje na dziedzińcu (dźwięk nie jest potrzebny ;)).

Portal dobreprogramy przeszedł długą drogę. W tym roku zorganizowaliśmy szósty już zlot czytelników (piąty pod nazwą HotZlot) i obchodzić będziemy 10 urodziny strony. Pytań już było sporo, czego zresztą spodziewaliśmy się od samego początku. Postanowiliśmy złamać tradycję i zorganizować zlot po raz drugi w tym miejscu głównie dlatego, że Zamek na Skale sprzyja rozmowom.

Chcieliśmy usiąść na świeżym powietrzu, ale niestety pogoda nie sprzyja, więc można nas wszystkich znaleźć na dziedzińcu Zamku tak długo, jak długo będzie to potrzebne. W miarę możliwości technicznych postaramy się również odpowiedzieć na pytania z komentarzy, ale WiFi bywa kapryśne i niczego nie możemy zagwarantować. Z obecnymi tu czytelnikami będziemy oczywiście rozmawiać o nowym wyglądzie strony, o usługach świadczonych przez nasz serwis, o wszystko tłumaczącej nazwie Netfix, o planach dotyczących możliwości zakupu programów z poziomu naszej strony, a także o tym, co już wszyscy znają: forum, lab, blogi i tak dalej.

Jednym słowem chcemy, aby podczas tegorocznego HotZlotu wszyscy dowiedzieli się jak najwięcej o portalu, który regularnie czytają, a także żeby podzielili się opiniami na temat planowanej przyszłości i usług, które chcemy wprowadzić.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)