AndroidRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówHow to Make Origami

How to Make Origami1.0.62

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

How to Make Origami, jam nazwa wskazuje, jest aplikacją pomagającą nauczyć się sztuki składania papieru. Aplikacja przeznaczona jest dla początkujących i nadaje się także dla dzieci. Znajdziemy tu instrukcje pozwalające uzyskać podstawowe, łatwe figury, z których złożeniem poradzą sobie początkujący adepci tej sztuki w różnym wieku.

 Origami to sztuka wymyślona w Chinach, a spopularyzowana przez Japończyków. Niegdyś figurki składane były jedynie przy okazji ceremonii, wraz z masową produkcją papieru stało się sztuką świecką, treningiem cierpliwości, dokładności i rozrywką. W Japonii nadal jest to część edukacji.

Co prawda instrukcje napisane zostały w języku angielskim, ale animacje przedstawiane na siatce doskonale wyjaśnią, jakie zgięcia należy wykonać. Jeśli zbliżamy się do ruchu wymagającego precyzji, aplikacja pokaże odpowiedni fragment składanej figury w przybliżeniu. Po kolejnych ruchach można swobodnie nawigować i każdy z nich można odtworzyć ponownie. Dzięki temu składanie papierowych zwierząt czy kwiatów staje się dziecinnie proste.

Zasób instrukcji, jaki znajdziemy w aplikacji, na początku jest niewielki — znajdziemy tu jedną figurę z każdej kategorii: ptaki, łódki, pudełka i pojemniki, ubranka, kwiaty, walentynki i inne. Więcej można pobrać z poziomu aplikacji. Każdy z modeli, które są dostępne do pobrania, został opatrzony rysunkiem, więc bez znajomości języka angielskiego można zorientować się, czego dotyczy.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentMobilicos
Liczba pobrań383
Data aktualizacji16 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)