Tajwańczycy mimo swojej niezbyt korzystnej sytuacji, nie zamierzają opuścić rynku smartfonów i właśnie prezentują dwa nowe modele. Desire 10 Lifestyle ma wyróżniać się stylem i jakością dźwięku, a drugi model – Desire 10 Pro można określić mocniejszą, skierowaną dla bardziej wymagających użytkowników odmianą pierwszego smartfona.

bEUidkKt

HTC zawsze oferowało naprawdę dobre smartfony, oczywiście dostaliśmy kilka mniej udanych modeli, ale w swoich najlepszych latach, to właśnie Tajwańczycy tworzyli jedne z najlepszych urządzeń na rynku. Jednak wyparte zostały one przez konkurencję, nie zawsze lepszą i nie zawsze oferującą nawet podobną jakość.

350188520989812673

HTC nie zamierza się poddać, nadal widzi siebie obok Samsunga, Huawei czy nawet Apple. Do oferty tajwańskiego producenta dołączają dwa modele. HTC Desire 10 Lifestyle został wyceniony na 299 euro, co niestety nie wróży mu dobrej sprzedaży. To dobrze zapowiadający się smartfon, ale w tej cenie kupimy urządzenia mogące pochwalić się lepszą specyfikacją, a także wcale nie gorszym wzornictwem i jakością wykonania.

bEUidkKv

Co więcej dostaniemy za 299 euro? Na przodzie znajdzie się 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości zaledwie HD (720p), ekran będzie wykonany w technologii Super LCD. Sercem urządzenia będzie niezbyt wydajny Snapdragon 400, składający się z czterech rdzeni taktowanych zegarem 1,6 GHz. Układ ten znajdziemy w znacznie tańszych smartfonach. Do dyspozycji dostaniemy 2 lub 3 GB RAM i 16 lub 32 GB na dane, z opcją rozszerzenia z wykorzystaniem karty microSD.

Główna kamera to 13 MP i przysłona f/2.2, selfie zrobimy przednią kamerką 5MP. Zadowalający czas pracy będzie starał się zapewnić akumulator 2700 mAh, a wśród modułów znajdziemy Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1 i LTE Cat.4. Nad całością będzie natomiast czuwał Android 6.0 z nakładką HTC Sense.

HTC Desire 10: First Impressions

W listopadzie ma pojawić się Desire 10 Pro, zaoferuje on lepszą specyfikację, ale zapłacimy za niego więcej. Cena nie została jeszcze ujawniona, ale może być pewnie, że nie będzie zbyt atrakcyjna. Zastosowany 5,5-calowy ekran Full HD (1080p) będzie wykonany w technologii IPS. W środku znajdzie się ośmiordzeniowy MediaTek Helio P10, 3-4 GB RAM, 32-64 GB na dane z gniazdem micro SD oraz akumulator 3000 mAh.

bEUidkKB

Zdjęcia wykonamy w 20 MP, a selfie w 13 MP. Dostępne moduły to Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.2 oraz LTE Cat.6. Dodatkowo na plecach znajdzie się czytnik linii papilarnych. Zainstalowany będzie Android 6.0 z HTC Sense.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (14)
bEUidkLr