Huawei P30 Pro z ważną aktualizacją oprogramowania. Nagrasz film dwoma aparatami jednocześnie

Huawei P30 Pro z ważną aktualizacją oprogramowania. Nagrasz film dwoma aparatami jednocześnie

Huawei P30 Pro z ważną aktualizacją oprogramowania. Nagrasz film dwoma aparatami jednocześnie
Redakcja
29.04.2019 18:27

Huawei przygotował aktualizację oprogramowania swojego flagowego P30 Pro. Wnosi ona funkcję zapowiadaną już podczas premiery.

W trakcie prezentacji P30 Pro Huawei chwalił się trybem Dual-View Video, który ma umożliwić nagrywanie filmów z użyciem dwóch aparatów. Firma zaznaczyła, że tryb nie jest jeszcze gotowy i pojawi się wkrótce. Pierwsi użytkownicy mogą już z niego korzystać.

EMUI 9.1.0.153 dla Huaweia P30 Pro z trybem Dual-View Video

Po włączeniu trybu Dual-View Video, ekran dzielony jest na dwie równe części. Jedna połówka zawiera obraz rejestrowany przez aparat główny, a druga przez aparat z peryskopowym teleobiektywem 5x.

Jako jeden z możliwych przykładów użycia producent podaje nagrywanie meczu, gdzie na jednej połówce filmu widać większy fragment boiska, a na drugiej zbliżenie na zawodnika.

EMUI 9.1.0.153 wnosi także udoskonalony tryb portretowy, mający umożliwić zastosowanie większej liczby efektów rozmycia, oraz kwietniowe poprawki bezpieczeństwa.

Jak donosi XDA-Developers, nowa wersja oprogramowania w pierwszej kolejności pojawiła się w Chinach. Niedługo nowe EMUI powinna trafić jednak do użytkowników P30 Pro na całym świecie.

Huawei P30 Pro dostanie więcej funkcji

Jedna z nadchodzących nowości to efekt długiego naświetlania z ręki podczas robienia zdjęć płynącej wody.

Obraz

Huawei zapowiedział także funkcję wirtualnej miarki rozszerzonej rzeczywistości, która trafiła już do użytkowników na wybranych rynkach.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)