MacOSMultimediaTworzenie i edycja filmówHyperlapse Pro
Hyperlapse Pro ikona

Hyperlapse Pro1.6.116.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hyperlapse to innowacyjny program, przeznaczony do stabilizowania i „wygładzania” filmów, a w szczególności naszych wyczynów sportowych, nagranych smartfonem lub GoPro.

Interfejs programu jest banalnie prosty w obsłudze. Kolejne części prowadzą użytkownika „za rękę” przez proces wygładzania filmu.

W programie po imporcie filmu możemy wybrać typ kamery, którą został nagrany, sposób wygładzania, a także zmianę tempa. Na liście kamer znajdziemy specjalne profile dla różnych modeli GoPro, Polaroid Cube, Garmin VIRB, kamer Sony i oczywiście iPhone'a, który doskonale sprawdza się także na filmach nagranych innymi smartfonami.

Po wybraniu odpowiednich parametrów oraz docelowego miejsca zapisu pliku należy pozwolić programowi wykonać jego zadanie. Czas przetwarzania będzie oczywiście zależny od długości materiału i parametrów stabilizacji. Należy pamiętać, że z filmów zostanie usunięta ścieżka dźwiękowa.

Wersja demonstracyjna programu nie ma ograniczeń czasowych, ale nakłada na film znak wodny i na końcu umieszcza planszę reklamową Microsoftu. Pełna wersja programu kosztuje 50 dolarów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań160
Data aktualizacji22 sie 2016
Rozmiar pliku18.74 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Hyperlapse Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)