AndroidGrafika i fotografiaNagrywanie wideoMicrosoft Hyperlapse Mobile
Microsoft Hyperlapse Mobile ikona

Microsoft Hyperlapse Mobile1.7.2016.03020

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji Microsoft Hyperlapse Mobile możemy w odczuwalny sposób poprawić jakość filmów wideo kręconych za pomocą naszego telefonu. Dzięki przyśpieszeniu i specjalnym algorytmom niweluje drgania spowodowane naszym ruchem.

Aplikacja do poprawnego działania nie wymaga żadnego konta. Zaraz po uruchomieniu wybieramy czy chcemy kręcić za jej pomocą nowy film, czy też przetworzyć już zapisany w pamięci urządzenia. Materiał zostanie odpowiedni przyśpieszony, przepuszczony przez algorytm wyrównujący trajektorie kamery, a także w razie potrzeby poddany renderowaniu, które wzbogaci materiał o dodatkowe klatki.

Cały proces jest szybki i już po chwili możemy oglądać efekt naszej pracy oraz działania aplikacji Microsoft Hyperlapse Mobile. Otrzymany materiał zapiszemy w pamięci urządzenia, bądź też udostępnimy innym za pomocą systemowego menu udostępniania.

Microsoft Hyperlapse Mobile dostepny jest za darmo i nie zawiera reklam. Efekt jej pracy jest zadowalający i potrafi zaskoczyć. Aplikacja będzie przydatna zwłaszcza przy dynamicznych wideo kręconych w ruchu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań723
Data aktualizacji2 mar 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Microsoft Hyperlapse Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)