WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówHyperlapse Pro
Hyperlapse Pro ikona

Hyperlapse Pro1.6-116

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hyperlapse to program przeznaczony do „wygładzania” i zmiany tempa filmów, zaprojektowany z myślą o nagraniach wyczynów sportowych ze smartfonów lub kamerek sportowych typu GoPro.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Po imporcie filmu możemy wybrać typ kamery, którą został nagrany, sposób wygładzania (dynamiczny ruch lub „zwykłe” nagrywanie z drganiami), a także zmianę tempa, dzięki czemu można w atrakcyjny sposób zaprezentować nawet długą wycieczkę.

Na liście kamer znajdziemy specjalne profile dla różnych modeli GoPro, Polaroid Cube, Garmin VIRB, kamer Sony i oczywiście iPhone'a, który doskonale sprawdza się także na filmach nagranych innymi smartfonami. W ustawieniach programu można wybrać opcje przyspieszenia sprzętowego i sprzętowego kodowania wideo.

Po wybraniu odpowiednich parametrów oraz docelowego miejsca zapisu nowego filmu, zakodowanego przez H.264, program przetworzy materiał. Czas wykonywania tej czynności będzie oczywiście zależny od długości materiału i parametrów stabilizacji, nie jest to jednak proces wymagający. Należy pamiętać, że z filmów zostanie usunięta ścieżka dźwiękowa.

Wersja demonstracyjna programu nie ma ograniczeń czasowych, ale nakłada na film znak wodny i na końcu umieszcza planszę reklamową Microsoftu. Pełna wersja programu kosztuje 50 dolarów.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 167
Data aktualizacji22 sie 2016
Rozmiar pliku18.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Hyperlapse Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)