iPlus CDMA - szybki Internet poza miastami

Strona główna Aktualności

O autorze

Od poniedziałku 14 marca, operator sieci Plus rozpoczyna testy nowej usługi - Internetu stacjonarnego iPlus CDMA. Po zakończeniu testów oferta będzie dostępna dla wszystkich w zasięgu usługi. iPlus CDMA ma zaoferować szybki Internet na terenach, na których nie ma "kablowego" Internetu stacjonarnego oraz tam gdzie Internet mobilny był słabej jakości.

Obecnie iPlus CDMA obejmuje swoim zasięgiem 74% ludności i 70% powierzchni kraju, a do końca bieżącego roku ma objąć około 85% ludności i 90% powierzchni. Co ważne nie są to tereny najbardziej zurbanizowane. iPlus CDMA oferuje prędkość transferu do 3,1 Mb/s (pobieranie) i 1,8 Mb/s (wysyłanie). Ceny usługi są już dostępne, różnią się jedynie limitami transferu. Abonament za 50 zł to 3 GB limitu, 70 zł to limit 8 GB, a 110 zł to ograniczenie pobranych danych do 20 GB. Przez pierwszy rok, w nocy można będzie pobierać bez limitu (od 24.00 do 9.00). Obecni klienci sieci Plus ponadto otrzymają 2 abonamenty gratis oraz nieco zwiększone limity transferu (odpowiednio: 4, 9, 25 GB).

Ponadto do wyboru będą modemy USB za 1 lub 99 zł brutto (zależnie od abonamentu) oraz router z punktem dostępowym w cenie 1 lub 149 zł (zależnie od abonamentu).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza