r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iPolak 3.0. 2017060201

Strona główna iOS Podróże i transport Inne programy do podróżowania

Dzięki aplikacji iPolak możemy zaplanować bezpieczny wyjazd zagraniczny. Odpowiada za nią Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Galeria programu

Główne menu programu podzielono na kilka kategorii takich jak: Lista krajów, Mapa, Porady, Ostrzeżenia, Twitter, SOS. Pierwsza z nich to skarbnica wiedzy o wybranych krajach na świecie. Z jej poziomu zapoznamy się z podstawowymi informacjami o kraju, obyczajach, świętach, wymogami co do ubezpieczeń i bezpieczeństwa, czy też adresami polskich placówek. Dodatkowo sprawdzimy aktualne ostrzeżenia. Dostępna jest też opcja SOS, która pozwoli w szybki sposób nawiązać kontakt z wybraną placówką. O ważnych informacjach aplikacja poinformuje nas powiadomieniami.

Podczas przygotowań warto zapoznać się także z materiałami w części Porady. Znajdziemy tam spory zakres informacji odnośnie każdego etapu podróży oraz wskazówki co robić podczas chorób, czy też zatrzymania/aresztowania. Pomocna może okazać się zakładka Twitter. Pod specjalnym tagiem umieszczane są wpisy z całego świata. Co istotne, dane są pobierane do pamięci urządzenia. Jest to ważne podczas przebywania za granicą. Z poziomu ustawień możemy określić czy mają być aktualizowane za pomocą transmisji danych czy tylko Wi-Fi.

Wśród wad aplikacji należy wspomnieć o małej czcionce w opisach, której dodatkowo nie można powiększyć. Pomimo tego program powinien znaleźć się w telefonie każdego podróżnego planującego zagraniczną podróż. Dostępny jest w całości za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.