IEM2018: finały Intel Extreme Masters rozpoczęte. Zaczynamy relację i konkursy!

IEM2018: finały Intel Extreme Masters rozpoczęte. Zaczynamy relację i konkursy!

IEM2018: finały Intel Extreme Masters rozpoczęte. Zaczynamy relację i konkursy!
Oskar Ziomek
02.03.2018 12:41, aktualizacja: 05.03.2018 11:27

Finały Intel Extreme Masters po raz kolejny odbywają się w Katowicach. Od dziś do końca weekendu Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe, w którym równolegle do rozgrywek na głównej scenie Spodka obydwa się IEM Expo, wypełnione będą po brzegi fanami eSportu i sprzętu. To kolejny weekend z rzędu (tydzień temu odbywały się tu zawody ESL One), który nietrudno uznać za święto dla wszystkich fanów gier.

Chociaż w tym roku pogoda nie rozpieszcza (rano na dworze uświadczyć można było kilkunastostopniowego mrozu), kolejka przed Spodkiem jest imponująca i jak co roku trzeba przygotować się na spędzenie w niej kilku godzin. Nie każdy jednak może pojawić się na miejscu osobiście, toteż wszystkich zapraszamy na naszą relację z imprezy i już teraz na przegląd atrakcji, które spotkać można na hali wystawowej.

Znany YouTuber na tle ścianki IEM2018 ;-)
Znany YouTuber na tle ścianki IEM2018 ;-)

W naszej relacji jak zwykle nie zabraknie ciekawych prezentacji produktów wprost ze stoisk wystawiających się na IEM Expo producentów i związanych z nimi konkursów, w których jak zawsze do wygrania będą cenne nagrody. Pojawią się również wywiady, w których poruszymy tematy związane z eSportem.

Z tego miejsca przypominamy jednocześnie o ogłoszonych już i wciąż trwających konkursach, które pojawiały się przy okazji wcześniejszych materiałów – relacji z ESL One. Wszystkie publikacje i filmy związane z tym wydarzeniem znajdziecie w naszym serwisie w jednym miejscu. Zapraszamy do zabawy i śledzenia relacji z Intel Extreme Masters 2018.

Konkurs!

Już teraz mamy dla Was pierwszy tego weekendu konkurs. Zadanie jest następujące: w komentarzach zaproponujcie, jak można zainteresować eSportem osoby, które dotychczas nie miały z nim do czynienia?

350210967026100161

Zarejestrowany użytkownik naszego serwisu, który będzie autorem najciekawszego pomysłu nagrodzony zostanie zestawem gadżetów Intela widocznym na powyższym zdjęciu. Na odpowiedzi macie czas do 6 marca (wtorek) do godziny 23.59. Zwycięzca zostanie wyłoniony 8 marca. Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)