IEM2018: Lenovo Legion na IEM Expo z nowościami i atrakcjami. Konkurs!

IEM2018: Lenovo Legion na IEM Expo z nowościami i atrakcjami. Konkurs!
Oskar Ziomek

03.03.2018 15:53, aktual.: 03.03.2018 18:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odwiedzając kolejne stoiska producentów wystawiających się podczas IEM Expo w Katowicach, nie sposób pominąć także tego należącego do Lenovo Legion, które na IEM debiutowało rok temu. Znaleźć tu można masę atrakcji dla odwiedzających, na czele z nowinkami sprzętowymi oraz konkursami. Motywem przewodnim są oczywiście rozgrywki na najnowocześniejszym sprzęcie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Lenovo Legion prezentuje tu między innymi interesującego desktopa Cube oraz laptopy gamingowe, co ciekawe nie tylko z najdroższej serii. Pograć można również na mniej wydajnym i osiągalnym cenowo sprzęcie z linii kierowanych do mniej zamożnych graczy. Stoisko jest rozbudowane i poza możliwością sprawdzenia swoich sił w grach komputerowych, dostępna jest również rozrywka w wirtualnej rzeczywistości.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na odwiedzających czekają gogle, które do działania nie wymagają smartfona ani żadnego dodatkowego urządzenia. Cała moc obliczeniowa znajduje się w urządzeniu, które gracz zakłada na głowę. Jako ciekawostkę warto dodać, że na stosiku nie brakuje także atrakcji dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Konkurs!

Razem z Lenovo Legion przygotowaliśmy dla zarejestrowanych Czytelników naszego serwisu konkurs. Zadanie jest następujące: napiszcie w komentarzu które urządzenia Lenovo Legion chcielibyście zobaczyć w swoich pokojach gracza i uzasadnijcie swój wybór opisując, jak pomogą one w rywalizacji z innymi?

Obraz

W tym konkursie nagrodzone zostaną trzy wypowiedzi. Autor najlepszej otrzyma klawiaturę mechaniczną Lenovo Legion Y i paczkę gadżetów, drugie miejsce nagrodzone zostanie słuchawkami Lenovo Legion Y i paczką gadżetów, a trzecie myszką Lenovo Legion Y i również paczką gadżetów. W paczce znaleźć można między innymi bluzę, koszulkę, czapkę i podkładkę pod myszkę. Na odpowiedzi czekamy do 6 marca (wtorek) do godziny 23.59. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 8 marca. Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)