bDUrjMiJ
Image for Windows ikona

Image for Windows3.42

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Image for Windows to zaawansowane narzędzie do kompleksowej archiwizacji danych. Oferuje ono funkcje pozwalające wygodnie tworzyć oraz przywracać kopie zapasowe poszczególnych partycji lub całych dysków, które obejmują zainstalowany na nich system operacyjny, oprogramowanie itp.

bDUrjMiL

Oprogramowanie oferuje szereg przydatnych podczas codziennej pracy funkcji i narzędzi, z pomocą których skompresujemy wykonany backup, zaszyfrujemy go 256-bitowym algorytmem AES, a także wykonamy bootowalny nośnik do przywracania danych w przypadku poważnej awarii. Dzięki wykorzystaniu technologii Volume Shadow Copy Service (VSS) oraz PHYLock możliwe jest korzystanie z komputera podczas archiwizacji danych. Image for Windows pozwala tworzyć pełne kopie zapasowe, jak również kopie przyrostowe obejmujące jedynie te pliki, które zostały zmodyfikowane. Podobnie w przypadku przywracania danych, możliwe jest operowanie na jedynie wybranych danych.

Image for Windows potrafi archiwizować dane z komputerów domowych, jak również serwerów. Stworzone za jego pośrednictwem dane można łatwo zapisać na lokalnym dysku komputera, nośnikach zewnętrznych USB i FireWire, dowolnych lokalizacjach sieciowych oraz płytach CD, DVD lub BD. Narzędzie obsługuje systemy plików FAT16, FAT32, NTFS, HFS+, EXT2, EXT3, EXT4, ReiserFS i partycje XFS, a także sektory MBR, EMBR lub GPT oraz macierze dyskowe RAID. Z pomocą programu łatwo podzielimy backupy na mniejsze części, możliwe do zapisania na posiadanych nośnikach. Nie zabrakło również funkcji walidacji danych po wykonanej archiwizacji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Image for Windows 3.42wersja stabilna (32/64-bit)
Image for Windowswersja CUI
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.74 oceny
Liczba pobrań1 419
Data aktualizacji17 gru 2020
Rozmiar pliku143.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Image for Windows ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUrjMjq
bDUrjMjH