WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweImageUSB

ImageUSB1.5.1006

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ImageUSB to darmowe narzędzie do tworzenia obrazów z dysków USB. Program umożliwia również nagrywanie posiadanych obrazów w formatach BIN, ISO oraz IMG na wybranych pamięciach przenośnych.

Co ciekawe, rzeczone operacje możemy wykonywać przy użyciu jednego lub wielu dysków USB jednocześnie, co pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu w sytuacji, kiedy musimy umieścić te same pliki na wielu nośnikach. ImageUSB idealnie nadaje się również jako aplikacja do tworzenia kopii zapasowych pamięci USB, które możemy przechowywać na HDD lub w innym, dowolnym miejscu (np. w chmurze).

ImageUSB jest bardzo skutecznym programem do powielania danych umieszczonych na pendrive'ach czy zewnętrznych dyskach twardych. Narzędzie tworzy kopie na poziomie bitów, zachowując strukturę plików i folderów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań8 314
Data aktualizacji27 lut 2024
Rozmiar pliku2.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)