MacOSMultimediaTworzenie i edycja animacjiInstagiffer
Instagiffer ikona

Instagiffer1.75

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Instagiffer to narzędzie do tworzenia animowanych plików graficznych w formacie GIF. Aplikacja cechuje się łatwością obsługi i generuje wysokiej jakości pliki.

Program pozwala na stworzenie animacji w formacie GIF konwertując wskazany na dysku plik wideo lub film z Sieci (YouTube, Dialymotion, Metacafe i wiele innych) po wklejeniu odnośnika. Instagiffer pozwala na przycięcie i wykadrowanie wczytanego filmu oraz na dostosowanie takich parametrów animacji, jak liczba klatek na sekundę, płynność, jakość oraz jasność.

Animację można uatrakcyjnić dodając napisy, a także różne efekty graficzne, jak na przykład sepia albo przygaszenie kolorów. Możliwe jest też stworzenie animacji na bazie cyklicznie tworzonych zrzutów ekranu. Oprócz generowania plików GIF dzięki Instagifferowi wyedytujemy istniejące już pliki GIF.

Gotowe animacje łatwo można udostępnić na wszelkiego rodzaju portalach społecznościowych czy też w komunikatorach internetowych. Program dostępny do pobrania za darmo w pełnej wersji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.014 ocen
Twoja ocena
ProducentJustin Todd
Liczba pobrań523
Data aktualizacji29 cze 2016
Rozmiar pliku32.30 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Instagiffer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)