Instagiffer ikona

Instagiffer1.75

WindowsMultimediaTworzenie i edycja animacjiInstagiffer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Instagiffer to bardzo proste i darmowe narzędzie przeznaczone do tworzenia wysokiej jakości animacji w formacie GIF. Dzięki niemu w kilku prostych krokach wygenerujemy ciekawą animację na bazie ulubionego filmiku lub stworzonych z jego poziomu zrzutów ekranu.

Aplikacja umożliwia tworzenie animowanych GIF-ów na bazie materiałów wideo zapisanych na lokalnym dysku, a także klipów pochodzących z serwisu YouTube, Dailymotion, Metacafe i wielu innych. W przypadku drugim, filmik zapisywany jest uprzednio na komputerze, po czym dopiero możliwe jest operowanie na nim. Instagiffer potrafi również generować "ruchome" obrazki na bazie zrzutów ekranu wykonywanych przez określony czas i obejmujących wskazany obszar pulpitu.

Poza podstawową funkcją tworzenia animacji na bazie fragmentu materiału wideo Instagiffer umożliwia także usuwanie, jak również dodawanie do niej zewnętrznych klatek w postaci plików PNG. Aplikacja umożliwia zapętlanie animacji, wygodne definiowanie fragmentów filmu, na bazie których wygenerowanie zostanie GIF, kadrowanie, definiowanie jakości wyjściowej, manipulowanie jasnością czy zarządzanie szybkością odtwarzania kolejnych klatek. Do dyspozycji użytkownika oddano także szereg efektów graficznych, z pomocą których dodatkowo uatrakcyjnimy wyjściową animację, a także możliwość dodawania do niej napisów.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentJustin Todd
Liczba pobrań12 905
Data aktualizacji29 cze 2016
Rozmiar pliku23.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Instagiffer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)