Instagram z nową aplikacją Layout chce ułatwić tworzenie kolaży

Instagram z nową aplikacją Layout chce ułatwić tworzenie kolaży

Instagram z nową aplikacją Layout chce ułatwić tworzenie kolaży
Paweł Piskurewicz
24.03.2015 09:31, aktualizacja: 24.03.2015 09:57

Wczoraj wieczorem do sklepu App Store zawitał nowy program twórców aplikacji Instagram. Layout from Instagram to już kolejny członek rodziny po wydanym w zeszłym roku Hyperlapse from Instagram. Nowa aplikacja ma nam pomóc w tworzeniu kolaży.

Działanie aplikacji jest bardzo proste i ogranicza się do trzech kroków: wybrania materiałów wraz z ich układem, edycji oraz zapisania i udostępnienia. Interfejs w całości został przetłumaczony na język polski. To właśnie prostota obsługi może być główną zaletą Layout w walce z licznymi konkurentami. Ilość narzędzi edycji jest niewielka, dzięki czemu menu nie przytłacza i jest bardziej intuicyjne.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Co istotne, aplikacja nie wymaga od nas zakładania konta. Wprawdzie głównymi trybami udostępniania jest Instagram oraz Facebook, ale równie dobrze możemy użyć systemowego menu wysyłając efekt naszej pracy do innych aplikacji, bądź też zapisując w pamięci urządzenia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Program obecnie jest dostępna jedynie w wersji na iOS. Edycja na systemy Android ma się pojawić wkrótce. Niestety nic nie wiadomo o wydaniu dla Windows Phone. Przy tej okazji warto wspomnieć, że wczoraj minął rok od ostatniej aktualizacji aplikacji Instagram dla mobilnego systemu Microsoftu. Niestety nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało to ulec zmianie. Layout from Instagram dla iOS możecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)