Intel gotowy na Windowsa 10 20H1. Wydano nowe sterowniki graficzne

Intel wydał sterowniki graficzne gotowe na majową aktualizację, fot. Getty Images
Intel wydał sterowniki graficzne gotowe na majową aktualizację, fot. Getty Images
Oskar Ziomek

07.05.2020 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Intel zaktualizował pakiet sterowników DCH dla Windowsa 10. Od teraz są przystosowane do majowej aktualizacji systemu, której premiery spodziewamy się w drugiej połowie miesiąca. Dzięki zaktualizowaniu oprogramowania już teraz, maleje szansa na wystąpienie błędów zgodności podczas instalacji nowej wersji Windows 10 w nadchodzących tygodniach. W nowych sterownikach są jednak także inne zmiany.

Nowy pakiet to wersja 27.20.100.8187, którą można już pobrać z naszego katalogu. Poza przetestowaniem pod kątem Windowsa 10 2004, Intel naprawił przy okazji problem z jasnością i kolorami. Chodzi o usterkę, która mogła występować podczas poruszania myszką, o ile korzystano z trybu oszczędzania energii na maksymalnym poziomie. Nowe sterowniki mają zastosowanie w procesorach 6-10 generacji z serii Core oraz Xeonach i modelach z serii Pentium i Celeron.

Niestety, nie obyło się także bez kilku błędów. Intel informuje o sporadycznych problemach z odtwarzaniem Netfliksa w 4K podczas korzystania z przewodu HDMI 2.0, zawieszanie się podczas niektórych gier oraz drobne anomalie graficzne w grze Battlefied V podczas korzystania z DirectX 12.

Majowa aktualizacja Windows 10 pojawi się na rynku najprawdopodobniej w ostatnim tygodniu maja. Microsoft niedawno zdecydował się naprawić jeszcze jeden błąd, który wykryto pod koniec kwietnia. Jest nadzieja, że ta wersja systemu będzie jedną z mniej problematycznych w historii. Niemal finalna kompilacja była gotowa jeszcze w grudniu 2019 roku i od tamtego czasu jest wciąż testowana przez insiderów.

Najnowsze sterowniki Intel Graphics Drivers DCH można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)