IObit Driver Booster 4 zainstaluje najnowsze sterowniki na Twoim komputerze

IObit Driver Booster 4 zainstaluje najnowsze sterowniki na Twoim komputerze

IObit Driver Booster 4 zainstaluje najnowsze sterowniki na Twoim komputerze
29.09.2016 11:32

Właśnie została wydana wersja 4 programu IObit Driver Booster, który pozwala automatycznie aktualizować sterowniki urządzeń podłączonych do komputera, a także optymalizować system pod kątem gier. Driver Booster dba o to, by na komputerze zawsze zainstalowane były najnowsze komponenty, zapewniające jak najlepszą rozrywkę.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

IObit Driver Booster 4 to baza ponad 400 tysięcy sterowników, w której znajduje się oprogramowanie ponad 5 tysięcy producentów sprzętu. Na liście tej zobaczymy oczywiście największych, jak NVIDIA, AMD, Intel czy Realtek. Znajdują się tu sterowniki do drukarek, kart graficznych i sieciowych, czipsetów, urządzeń dźwiękowych, peryferiów i wielu innych. Graczy ucieszy możliwość łatwej instalacji najnowszych komponentów, w tym świeżo dodanych pakietów Visual C++ 2013 dla systemów 32- i 64-bitowych.

Ponadto program dorobił się systemu kompresji sterowników, dzięki któremu pobranych jest mniej danych i szybciej można przystąpić do zabawy. Poza tym program nie będzie już pobierać duplikatów, jeśli w czasie pracy wystąpi awaria sieci lub inny problem. Pobieranie będzie po prostu kontynuowane.

Jeśli po instalacji świeżego sterownika wystąpią jakieś problemy, Driver Booster i z tym sobie poradzi. Program ma możliwość przywrócenia poprzedniej wersji oprogramowania, ma też narzędzia pozwalająca zdiagnozować i naprawić różne niedogodności, jak brak sieci, trzaskający dźwięk czy powracające niebieskie ekrany.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Najnowszą wersję IObit Driver Booster możecie pobrać z naszej bazy programów. Podstawowa wersja dostępna jest za darmo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (84)