IObit Uninstaller odinstaluje program za ciebie, wystarczy wskazać okno lub ikonę

IObit Uninstaller odinstaluje program za ciebie, wystarczy wskazać okno lub ikonę

IObit Uninstaller odinstaluje program za ciebie, wystarczy wskazać okno lub ikonę
18.08.2018 12:14

W naszej bazie programów znajdziecie już nową wersję programu IObit Uninstaller 8, dzięki któremu można bardzo łatwo usuwać niepotrzebne już programy i posprzątać po nich system, a także monitorować dostępność aktualizacji programów, które chcemy zatrzymać.

Zadaniem programu jest przede wszystkim usuwanie tak zwanego bundleware – oprogramowania zainstalowanego na komputerze przy okazji innych działań i w towarzystwie innych programów. IObit Uninstaller 8, kiedy działa w tle, monitoruje instalację wszystkich programów i wychwytuje bundleware jeszcze zanim na dobre zadomowi się w naszym systemie. Dodatkowe programy, które już zostały zainstalowane, także zostaną wykryte i znajdziemy wszystkie na liście w osobnej sekcji programu, skąd można łatwo przystąpić do usuwania ich w dogodnym momencie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dodatkowo nowa wersja IObit Uninstallera 8 dostała nową funkcję łatwej dezinstalacji, która pozwala usunąć program w bardzo interesujący sposób i bez specjalistycznej wiedzy. Wystarczy skorzystać ze skrótu klawiszowego Ctrl+Alt+U i wskazać programowi ikonę na pulpicie, w zasobniku systemowych albo po prostu okno programu. Usuwanie niechcianych komponentów jest dzięki temu niezwykle intuicyjne i przyjazne niedoświadczonym użytkownikom.

IObit Uninstaller 8 wprowadza także wiele innych nowości i poprawek. Pięciokrotnie poszerzona została baza aktualizacji oprogramowania, z której korzysta program przy pobieraniu dla nas nowszych wersji. Ulepszony silnik skanujący system w poszukiwaniu pozostałości po programach lepiej poradzi sobie ze znajdowaniem zbędnych plików.

Nowy IObit Uninstaller 8 może pracować na Windowsie 10, 8/8.1, 7, Viście i XP. Najnowszą wersję znajdziecie w naszej bazie programów w dziale Narzędzia → Odinstalowywanie programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (84)