IObit Uninstaller odinstaluje program za ciebie, wystarczy wskazać okno lub ikonę

IObit Uninstaller odinstaluje program za ciebie, wystarczy wskazać okno lub ikonę

18.08.2018 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W naszej bazie programów znajdziecie już nową wersję programu IObit Uninstaller 8, dzięki któremu można bardzo łatwo usuwać niepotrzebne już programy i posprzątać po nich system, a także monitorować dostępność aktualizacji programów, które chcemy zatrzymać.

Zadaniem programu jest przede wszystkim usuwanie tak zwanego bundleware – oprogramowania zainstalowanego na komputerze przy okazji innych działań i w towarzystwie innych programów. IObit Uninstaller 8, kiedy działa w tle, monitoruje instalację wszystkich programów i wychwytuje bundleware jeszcze zanim na dobre zadomowi się w naszym systemie. Dodatkowe programy, które już zostały zainstalowane, także zostaną wykryte i znajdziemy wszystkie na liście w osobnej sekcji programu, skąd można łatwo przystąpić do usuwania ich w dogodnym momencie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dodatkowo nowa wersja IObit Uninstallera 8 dostała nową funkcję łatwej dezinstalacji, która pozwala usunąć program w bardzo interesujący sposób i bez specjalistycznej wiedzy. Wystarczy skorzystać ze skrótu klawiszowego Ctrl+Alt+U i wskazać programowi ikonę na pulpicie, w zasobniku systemowych albo po prostu okno programu. Usuwanie niechcianych komponentów jest dzięki temu niezwykle intuicyjne i przyjazne niedoświadczonym użytkownikom.

IObit Uninstaller 8 wprowadza także wiele innych nowości i poprawek. Pięciokrotnie poszerzona została baza aktualizacji oprogramowania, z której korzysta program przy pobieraniu dla nas nowszych wersji. Ulepszony silnik skanujący system w poszukiwaniu pozostałości po programach lepiej poradzi sobie ze znajdowaniem zbędnych plików.

Nowy IObit Uninstaller 8 może pracować na Windowsie 10, 8/8.1, 7, Viście i XP. Najnowszą wersję znajdziecie w naszej bazie programów w dziale Narzędzia → Odinstalowywanie programów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (84)