WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweIP Seizer
IP Seizer ikona

IP Seizer1.05

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

IP Seizer to bardzo proste narzędzie sieciowe, które pełni funkcję skanera adresów IP. Dzięki niemu w łatwy sposób wyszukamy wszystkie urządzenia działające w obrębie naszej sieci lokalnej.

Program po uruchomieniu oferuje 2 tryby działania - szybki oraz dokładny. Zalecamy korzystanie z tego drugiego, który umożliwia odnalezienie większej ilości urządzeń. IP Seizer daje możliwość definiowania zakresu adresów IP, które uwzględniane są podczas skanowania oraz dostarcza informacji o statusie urządzenia, jego nazwie hosta, grupy roboczej i adresie MAC.

IP Seizer udostępniony został w formie przenośnej (portable) i nie wymaga instalacji. Rezultaty pracy narzędzia zapisać możemy na dysku lokalnym komputera lub od razu wydrukować.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAlex Nolan
Liczba pobrań588
Data aktualizacji14 gru 2018
Rozmiar pliku7.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
IP Seizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)