iPhone 13 z oficjalną datą premiery. Wycieki się potwierdziły

iPhone 13 z oficjalną datą premiery. Wycieki się potwierdziły

iPhone 13 z oficjalną datą premiery. Wycieki się potwierdziły
Źródło zdjęć: © Apple
Konrad Siwik
07.09.2021 19:30

Data premiery nowego iPhone’a wyciekła już jakiś czas temu. Wszyscy fani marki z nadgryzionym jabłkiem w logo czekali jednak na jej oficjalne potwierdzenie. Apple właśnie tego dokonało.

Premiera nowego iPhone’a to wydarzenie, na które czekają ludzie na całym świecie. Nawet zwolennicy konkurencji chcą zobaczyć, co zaoferuje Apple w swoim najnowszym modelu.

Przedsiębiorstwo z siedzibą w Cupertino opublikowało zaproszenie na wrześniową konferencję, która jak przystało na obecne czasy, będzie transmitowana online i każdy zainteresowany będzie mógł ją obejrzeć.

Wydarzenie Apple zgodnie z wcześniejszymi przeciekami odbędzie się we wtorek 14 września. Tego dnia O godzinie 19:00 czasu polskiego na oficjalnej stronie firmy będziemy mogli zobaczyć, co szykuje dla nas producent iPhone’a.

Nie ma wątpliwości, że podczas transmisji na żywo oficjalnie poznamy iPhone’a 13. Natomiast niewykluczone, że Apple zaprezentuje również swój nowy inteligenty zegarek Watch 7. Z drugiej strony pojawiają się plotki, że jego premiera może zostać opóźniona ze względu na problemy produkcyjne.

Przypuszcza się, że iPhone 13 ma być dostępny w przedsprzedaży w piątek 17 września. Natomiast regularna sprzedaż ruszy tydzień później, czyli 24 września. Nowy smartfon powinien zadebiutować w Polsce tego samego dnia, co w innych krajach.

Wszyscy zainteresowani jego specyfikacjami mogą zajrzeć do podsumowania przecieków na temat nowego iPhone’a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)