iPhone 6 będzie w Polsce 24 października

Strona głównaiPhone 6 będzie w Polsce 24 października
13.10.2014 15:41

Firma Apple oficjalnie podała terminy, w których najnowsze iPhone'y pojawią się w kolejnych 36 krajach, w tym w Polsce. Firma informuje, że jest to „najszybsza” premiera w historii telefonów z jabłkiem. Do końca miesiąca będzie dostępny w sumie w 69 krajach, przed końcem roku zaś w 115.

bDUkByRN

Do Polski nowe iPhone'y 6 i 6 Plus dotrą w piątek, 24 października. Wcześniej, 17 października, wprowadzone zostaną do oficjalnej dystrybucji w Chinach, Indiach i Monako. 23 października pojawią się w sklepach w Izraelu, a razem z Polską nowe iPhone'y dostaną Czechy, Antyle Francuskie, Grenlandia, Malta, Reunion i Republika Południowej Afryki. 30 października smartfony pojawią się w Bahrajnie i Kuwejcie, w ostatni dzień miesiąca zaś w Albanii, Bośni, Chorwacji, Estonii, Grecji, Islandii, Korei Południowej, Kosowie, Litwie, Łotwie, Macedonii, Makau, Mołdawii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Ukrainie i Tajlandii.

350126733305013705

W Chinach, gdzie mieszkańcy nie mogą się doczekać iPhone'a 6 i jeszcze niedawno kwitł przemyt, ceny iPhone'ów na czarnym rynku znacznie spadły w ciągu ostatnich kilku dni. Przedsprzedaż okazała się wielkim sukcesem. Media podają, że w ciągu sześciu godzin od ogłoszenia dostępności urządzeń do największych operatorów spłynął milion zamówień. Do soboty Chińczycy nie tylko kupili w przedsprzedaży ponad milion iPhone'ów, ale też dokonali kolejnych 9 milionów rezerwacji u jednego z internetowych sprzedawców (JingDong). Co ciekawe, większy iPhone 6 Plus cieszy się tam minimalnie większą popularnością.

Udostępnij:
bDUkBySL